Листа понуда
32
32
32
210 000 €
(2 386 € / м²)
Распродаја
2
1
88 м²
Avenida Central, Seixal
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
88 м²
купатила
Преведи на Енглески
We present this 2-bedroom apartment, located on Avenida 1º de Maio, in the heart of Fogueteiro, Amora.
Situated on the 4th floor (without elevator)...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
3дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Central, Seixal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.