SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
295 000 €
(3 986 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
74 м²
Rua de Azevedo, Porto

спаваћа собаatypical
равно74 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Offer of the Deed of Sale* 2 bedroom flat with garage on the 3rd floor - Campanhã, Porto
2 bedroom flat, located on the 3rd floor of a modern resident...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua de Azevedo, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству