SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
430 000 €
(5 309 € / м²)
Распродаја
2
2+
81 м²
Rua de Clemente Menéres, Porto

спаваћа соба2
равно81 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Imagine living just steps away from Santo António Hospital and the vibrant historic center of Porto. This elegant 2-bedroom apartment on the second fl...

Друго
Старост понуде: 237дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Rua de Clemente Menéres, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Grupo Aliados I

Слични огласи

Слично у иностранству