SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
413 670 €
(3 661 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
113 м²
Avenida da República, Olhão

спаваћа собаatypical
равно113 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento T3, muito bem localizado na Cidade de Olhão, perto de supermercados e todas as valências para uma vida confortável.

Друго
Старост понуде: 41дана
Ажурирано: 40дана

Локалитети

Avenida da República, Olhão
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Global Word Imobiliária, Lda

Слични огласи

Слично у иностранству