SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
379 900 €
(8 442 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
45 м²
Rua do Vale de Santo António, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de 2 dormitorios diseñado con mucho encanto y sutileza en sus detalles.Antiguo edificio de polilla totalmente rehabilitado. El apartamento...

Друго
Старост понуде: 40дана
Ажурирано: 40дана

Локалитети

Rua do Vale de Santo António, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Expertimo Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству