SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
615 000 €
(4 805 € / м²)
Распродаја
3
2+
128 м²
Rua Helena Vaz da Silva, Lisboa

спаваћа соба3
равно128 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this stunning modern apartment located in the heart of the city center, priced at 615,000. This freehold property boasts a range of exception...

Друго
Старост понуде: 43дана
Ажурирано: 43дана

Локалитети

Rua Helena Vaz da Silva, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Alismédia

Слични огласи

Слично у иностранству