SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
575 000 €
(8 456 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
68 м²
Rua Francisco Martins, Alcobaça

спаваћа собаatypical
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento T2 vista mar, 3 piso, 2 dormitorios, 1 baño salón / cocina, terraza, plaza de garaje, trastero, piscina orientación sur oeste REF: APA_143...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 88дана
Ажурирано: 19дана

Локалитети

Rua Francisco Martins, Alcobaça
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Expertimo Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству