SUPA24
Остало
Остало
Остало
329 000 PLN
(8 892 PLN / м²)
Распродаја
2
1
37 м²
Wałbrzyska, Świebodzice

спаваћа соба2
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania położonego w Św...

намештен
Старост понуде: 349дана
Ажурирано: 342дана

Локалитети

Wałbrzyska, Świebodzice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Wombat Nieruchomości

Daniel Kruk - Wombat Nieruchomości

Слични огласи

Слично у иностранству