SUPA24
Остало
Остало
Остало
299 000 PLN
(6 795 PLN / м²)
Распродаја
2
1
44 м²
Jana III Sobieskiego, Sanok

спаваћа соба2
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Krótki opis nieruchomościNa sprzedaż mieszkanie położone na parterze w Sanoku, w bardzo dobrej lokalizacji blisko parku. Lokal o powierzchni 44,8 m² p...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Jana III Sobieskiego, Sanok
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KWADRACIAK

Maciej Suwała

Слични огласи

Слично у иностранству