SUPA24
Остало
Остало
Остало
270 000 PLN
(5 000 PLN / м²)
Распродаја
2
1
54 м²
Szpitalna, gmina Pelplin

спаваћа соба2
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowegoLokalizacja: PelplinPrzedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 54 m², z dodatkową pr...

Друго
Старост понуде: 489дана
Ажурирано: 445дана

Локалитети

Szpitalna, gmina Pelplin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Marianna Jaszewska

Слични огласи

Слично у иностранству