SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 470 000 PLN
(16 517 PLN / м²)
Распродаја
4
1
89 м²
Wichrowe Wzgórze, Gdańsk

спаваћа соба4
равно89 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Ten apartament to propozycja dla osób, które oczekują przestrzeni, prywatności i bezkompromisowego komfortu. 89,24 m² starannie zaprojektowanej powier...

Друго
Старост понуде: 77дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

Wichrowe Wzgórze, Gdańsk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME EXPERT

Mikołaj Węgrzynowski

Слични огласи

Слично у иностранству