SUPA24
Остало
Остало
Остало
486 000 €
(4 959 € / м²)
Распродаја
3
2+
98 м²
Vavylonos, Germasogeia

спаваћа соба3
равно98 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale off plan, this modern apartment offers a comfortable lifestyle in the desirable area of Germasogeia. The property provides an internal space ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Vavylonos, Germasogeia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству