SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
349 000 €
(4 716 € / м²)
Распродаја
3
1
74 м²
Zagreb

спаваћа соба3
равно74 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ZAGREB, GAJNICE - Visokokvalitetan obiteljski stan

U mirnom i zelenom dijelu Gajnica nalazi se ovaj ugodan stan koji pruža idealan spoj praktičnosti...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Zagreb
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dux nekretnine d.o.o.

Lejla Jajčanin

Слични огласи

Слично у иностранству