SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
282 987 €
(5 660 € / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Općina Tar-Vabriga

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Smješten na drugom katu modernog luksuznog stambenog kompleksa u Taru, ovaj prekrasno dizajniran stan spaja suvremeni način života, udobnost i atrakti...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Općina Tar-Vabriga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Слични огласи

Слично у иностранству