Листа понуда
10
10
10
400 000 €
(2 469 € / м²)
Распродаја
5
2+
162 м²
Općina Sveta Nedelja
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
162 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Moderna novogradnja – dvoetažni stan u naravi dvojna kuća s bazenom i okućnicom!
Planirani završetak izgradnje je na proljeće 2026. godine.
Ukupna st...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
348дана
Ажурирано:
348дана
Пријави оглас
Локалитети
Općina Sveta Nedelja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.