SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
288 000 €
(5 053 € / м²)
Распродаја
3
1
57 м²
Draga, Općina Omišalj

спаваћа соба3
равно57 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Ako želite stan koji spaja moderni luksuz i nevjerojatan pogled, stan na drugom katu s panoramskim pogledom koji oduzima dah na grad Rijeku, Istru i C...

Друго
Старост понуде: 340дана
Ажурирано: 121дана

Локалитети

Draga, Općina Omišalj
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović

Слични огласи

Слично у иностранству