Листа понуда
7
7
7
437 000 €
(3 167 € / м²)
Распродаја
3
2+
138 м²
Općina Lumbarda
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
138 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
KORČULA, LUMBARDA - dvoetažni stan, 138.87m2!
Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na otoku, u šarmantnoj i mediteranskoj Lumbardi, svega 50 metara o...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Отворени животни простор
Природно светло
Поглед
Спрат
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
101дана
Ажурирано:
98дана
Пријави оглас
Локалитети
Općina Lumbarda
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.