SUPA24
257 500 €
(2 830 € / м²)
Распродаја
4
1
91 м²
Korzo, Grad Rijeka

спаваћа соба4
равно91 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Rijeka, Krimeja - prodaja stana sa balkonom i pogledom na more!
 Posredujemo u prodaji stana od 90,63 m2 na 2.katu manje zgrade.

Друго
Старост понуде: 473дана
Ажурирано: 341дана

Локалитети

Korzo, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Elite nekretnine Rijeka

Luana

Слични огласи

Слично у иностранству