SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
196 000 €
(3 698 € / м²)
Распродаја
3
1
53 м²
Turnić, Grad Rijeka

спаваћа соба3
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RE/MAX centar nekretnina nudi u prodaju stan od 54 m2 u mirnoj ulici na Turniću u blizini svih sadržaja.
Stan se nalazi na 1 katu uredne i održavane z...

Друго
Старост понуде: 325дана
Ажурирано: 321дана

Локалитети

Turnić, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Remax centar nekretnina

Jadranka Katarinčić

Слични огласи

Слично у иностранству