SUPA24
Остало
Остало
Остало
240 000 €
(4 068 € / м²)
Распродаја
2
1
59 м²
Narodni trg, Grad Pula

спаваћа соба2
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ISTRIE, PULA, NOVA VERUDA- 2SS+DB moderní byt s privátní zahradou a vlastním parkovacím stáním umístěný v nejžádanější lokalitě města. V jedné z nejvy...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 164дана
Ажурирано: 164дана

Локалитети

Narodni trg, Grad Pula
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству