SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
178 999 €
(3 140 € / м²)
Распродаја
3
1
57 м²
Grad Novi Vinodolski

спаваћа соба3
равно57 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

CASA BELLA NEKRETNINE Iz svoje ponude izdvaja potpuno novouređeni stan u Novom Vinodolskom na 2.katu manje stambene zgrade. 

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Grad Novi Vinodolski
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CASA BELLA NEKRETNINE

Darijo Skoblar, mag.oec.

Слични огласи

Слично у иностранству