SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 000 €
(2 959 € / м²)
Распродаја
3
1
49 м²
Zelenice, Grad Labin

спаваћа соба3
равно49 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ISTRIE, LABIN - Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v centru města Labin je malebné istrijské městečko ležící na východním pobřeží Istrie, jen pár kilom...

Ненамештено
Старост понуде: 165дана
Ажурирано: 165дана

Локалитети

Zelenice, Grad Labin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству