SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
420 000 €
(6 364 € / м²)
Распродаја
2
1
66 м²
Na Placu, Grad Krk

спаваћа соба2
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na otoku Krku, u mirnom okruženju grada Krka, u ponudi je moderan stan u izgradnji s planiranim završetkom radova u 2026. godini. Smješten na prvom ka...

Друго
Старост понуде: 327дана
Ажурирано: 326дана

Локалитети

Na Placu, Grad Krk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Millennium nekretnine exclusive

Tanja Šarić

Слични огласи

Слично у иностранству