SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
185 000 €
(3 776 € / м²)
Распродаја
3
1
49 м²
Grad Crikvenica

спаваћа соба3
равно49 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

U ponudi je šarmantni dvosobni stan površine 49 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa svega dva kata, na izuzetno traženoj lokaciji u Selcu...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Grad Crikvenica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Relax nekretnine d.o.o

Filip Blažević, prof.

Слични огласи

Слично у иностранству