SUPA24
Кућа и околина; поглед
Кућа и околина; поглед
Дневна соба; камин, природно светло, модерни стил
796 560 €
(5 456 € / м²)
Распродаја
6+
2+
146 м²
Boulevard De Maisonneuve Ouest, Montréal

спаваћа соба6+
равно146 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

LE 1200 OUEST -Drummond Tower. One of the most prestigious addresses in the Golden Square Mile. MAGNIFICENT 18th floor-2-BED, 2-BATH CORNER SUITE with...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторДрвени подВисоки плафониПриродно светлоСпратКухињски апаратиБезбедностКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалет

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

Boulevard De Maisonneuve Ouest, Montréal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Royale Lepage Heritage

Слични огласи

Слично у иностранству