SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
249 192 €
(1 577 € / м²)
Распродаја
4
2+
158 м²
Limerick Road, Halifax

спаваћа соба4
равно158 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Townhouse-style condo with private front entrance and fully fenced backyard, offering a functional 3-level layout, efficient heating and cooling, and ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвене гредеПриродно светлоПогледКаминНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Limerick Road, Halifax
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

The Agency | Halifax

Слични огласи

Слично у иностранству