SUPA24
Остало
Остало
Остало
345 000 €
(5 308 € / м²)
Распродаја
2
1
65 м²
Via Roma Destra, Jesolo

спаваћа соба2
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Well-kept 3-room apartment with sea view R054867JE3Z - This 3-room apartment, located in a well-kept residential building right on the beach, is not ...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Via Roma Destra, Jesolo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству