SUPA24
Остало
Остало
Остало
52 000 €
(1 576 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
33 м²
Ντόρτογλου, Δήμος Κορδελιού - Ευόσμου

спаваћа собаatypical
равно33 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Studio for sale in Center, Eleftherio-Kordelio of Thessaloniki - Suburbs for 52.000€ (Listing No 28-136). Another property brought to you by KA.ZA.pro...

Ненамештено
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Ντόρτογλου, Δήμος Κορδελιού - Ευόσμου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KAZAPROPERTIES

Kaza Properties

Слични огласи

Слично у иностранству