SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
280 000 €
(4 590 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Rue Saint-Bernardin, Valbonne

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

iad France - Karin Gabry vous propose: Je vous propose, en exclusivité, place Méjane au cOEur de Sophia Antipolis, un appartement de trois pièces, de...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Saint-Bernardin, Valbonne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству