SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
203 400 €
(4 961 € / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

спаваћа соба2
равно41 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez cet appartement 2 pièces de 41,79 m2, idéalement situé Boulevard des Trolliettes à Thonon-les-Bains (74200), à quelques minutes seulement du...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторОдвојени тоалетСпрат

Друго
Старост понуде: 78дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Planifique Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству