SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
729 000 €
(7 755 € / м²)
Распродаја
4
1
94 м²
Rue Albert Bayet, Paris

спаваћа соба4
равно94 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Votre agence L'Adresse Dh immobilier à la butte aux Cailles 75013 PARIS vous présente cet appartement familial dans une Résidence recherchée avec as...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Albert Bayet, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse Paris 13 - Butte-aux-Cailles - l'Adresse Paris 13 - Butte-aux-Cailles

Слични огласи

Слично у иностранству