SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
419 000 €
(3 407 € / м²)
Распродаја
4
1
123 м²
Boulevard Sarrail, Montpellier

спаваћа соба4
равно123 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

In the heart of Montpellier, in a superb Haussmannian building with an elevator, discover this character apartment with rare volumes, offering approxi...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Boulevard Sarrail, Montpellier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AUGUSTINE IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству