SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
222 000 €
(1 552 € / м²)
Распродаја
4
1
143 м²
Rue Gaubil, Gaillac

спаваћа соба4
равно143 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Situé au 1er étage d'une petite copropriété de charme, découvrez ce magnifique appartement d'environ 143 m2 offrant de très belles prestations et un c...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue Gaubil, Gaillac
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Patrimoine Immobilier - l'Adresse - Gaillac Patrimoine Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству