SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
359 000 €
(5 698 € / м²)
Распродаја
4
1
63 м²
Rue de Nantes, Bordeaux

спаваћа соба4
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce charmant appartement de 63 m², idéalement situé au rez-de-chaussée d'un immeuble datant de 1947 à Bordeaux. Vous serez séduits par le cad...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Rue de Nantes, Bordeaux
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству