Листа понуда
7
7
7
134 100 €
(2 353 € / м²)
Распродаја
2
1
57 м²
Place du Jeu de Paume, Arpajon
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
57 м²
купатила
Преведи на Енглески
Appartement de 58 m2 environ LOI CARREZ et de plus de 75 m2 au sol. Vendu loué 700 euros Charges Comprises dont 20 euros de charges. Idéalement si...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
31дана
Ажурирано:
31дана
Пријави оглас
Локалитети
Place du Jeu de Paume, Arpajon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
l'Adresse - Guy Savignac - l'Adresse Arpajon
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
l'Adresse - Guy Savignac - l'Adresse Arpajon