SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
125 000 €
(2 358 € / м²)
Распродаја
2
1
53 м²
Place Jean Jaurès, Albi

спаваћа соба2
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Plongez dans le charme intemporel de cet appartement de 53 m², situé au sommet d'un immeuble historique de 1948, offrant une vue spectaculaire sur la ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подПогледНамештенПриродно светлоВисоки плафониНакон реконструкције

Електрични
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Place Jean Jaurès, Albi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству