SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 799 000 €
(9 939 € / м²)
Распродаја
4
1
181 м²
La Littorale

спаваћа соба4
равно181 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Cannes Californie, for sale apartment of 181 m² with beautiful sea view, located in one of the most prestigious Parc de Saint Paul residences.

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

La Littorale
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Beaurivage Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству