SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
79 250 €
(1 258 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
63 м²
Спиридон Грамадов, Търговище

спаваћа собаatypical
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ЕРА ИмотиТе предлага Двустаен апартамент, в Новострояща сграда с AKT 14, Център, гр. Търговище Апартаментът е с обща площ 63.56 кв.м. / от които 54...

Друго
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 45дана

Локалитети

Спиридон Грамадов, Търговище
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЕРА ИМОТИТЕ

Слични огласи

Слично у иностранству