Листа понуда
199 000 €
(2 187 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
91 м²
Акад. Дмитрий Лихачов, София
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
91 м²
купатила
Преведи на Енглески
ДО МЕТРОСТАНЦИЯ! АКТ 16 м.05.2026г. Представяме Ви прекрасен тристаен апартамент в нова сграда кв. Обеля . Жилището е в отлично довършено, което по...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
29дана
Ажурирано:
29дана
Пријави оглас
Локалитети
Акад. Дмитрий Лихачов, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021