SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
169 000 €
(2 522 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
67 м²
Никола Станчев, София

спаваћа собаatypical
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

НАЙ - ВИСОК КЛАС НА СТРОИТЕЛСТВО В КВАРТАЛА /SMAR HOME/!!! Вече изградена инфраструктура! Собствен двор! Тип Затворен комплекс! Акт 16 предстои до кр...

Друго
Старост понуде: 121дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Никола Станчев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Слични огласи

Слично у иностранству