SUPA24
Остало
Остало
Остало
39 543 €
(590 € / м²)
Распродаја
2
2+
67 м²
Praça Laudelino Amaral, Sorocaba

спаваћа соба2
равно67 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

APARTAMENTO ALAMEDA DAS MARGARIDAS SOROCABA SP 2 dormitorios Living room Kitchen with cupboards Service area Balcony with screen protection Diff...

Друго
Старост понуде: 40дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Praça Laudelino Amaral, Sorocaba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству