SUPA24
Остало
Остало
Остало
580 595 €
(3 395 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
171 м²
RUA GOMES DE CARVALHO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно171 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentando este moderno e sofisticado apartamento duplex localizado no cobiçado bairro da Vila Olímpia, em São Paulo. Com 171 m² de área total, este...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

RUA GOMES DE CARVALHO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству