SUPA24
Остало
Остало
Остало
365 535 €
(2 202 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
166 м²
ALAMEDA ITU, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно166 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

De: R$ 2.190.000,00 por R$ 2.140.000,00 (redução de 50k)
Condomínio: R$ 2.800,00 - IPTU: R$ 12.632,00 (ANUAL)

Localização: Alameda Itu, 402 - Jardi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Након реконструкцијеОтворени животни просторПриродно светлоВисоки плафони

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

ALAMEDA ITU, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству