SUPA24
Остало
Остало
Остало
47 107 €
(1 096 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
43 м²
RUA SAVERIO QUADRIO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda na Zona Oeste de São Paulo Parque Ipê | 2 dormitórios | Lazer completo

Excelente oportunidade para morar ou investir na Zona Oes...

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

RUA SAVERIO QUADRIO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ilúmina Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству