Листа понуда
10
10
10
598 100 €
(4 398 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
136 м²
Rua Suécia, São Paulo
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
136 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento de frente para o Clube Pinheiros, com 136 m², 3 dormitórios, 1 suíte, 1 vaga, lavabo, área gourmet na cobertura. Agende sua visita!
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
25дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Suécia, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.