SUPA24
Остало
Остало
Остало
193 957 €
(1 577 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
123 м²
RUA PEDRO GREGORIO, São José

спаваћа собаatypical
равно123 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 3 quartos sendo 1 suíte mais 02 demi - suite em Barreiros, São José.
Este lançamento oferece 123m² de área privativa, com 2 banheiros com...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојени тоалетТуш кабинаБојлерТротоарБезбедностПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA PEDRO GREGORIO, São José
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Слични огласи

Слично у иностранству