Листа понуда
23
23
23
266 418 €
(2 220 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
120 м²
Rua Padre Rodolfo, São José dos Campos
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
120 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento disponível para venda no Condomínio Allure em São José dos Campos
Apartamento localizado na Vila Ema, um dos bairros mais valorizados da ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
7дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Padre Rodolfo, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2