SUPA24
Остало
Остало
Остало
127 997 €
(1 753 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
73 м²
RUA ILHA DO SUL, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно73 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento novo, (nunca habitado) moderno e reformado recentemente com acabamento de primeira linha. 3 dormitórios sendo um suíte, sala para dois amb...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

RUA ILHA DO SUL, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству