SUPA24
Остало
Остало
Остало
90 555 €
(1 415 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
64 м²
Rua das Chácaras, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Jardim Oriente em excelente localização, próximo do Shopping Jardim Oriente. 2 dormitórios sendo um suíte, sala com dois ambientes, amp...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rua das Chácaras, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству