Листа понуда
14
14
14
69 894 €
(885 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
79 м²
Rua Uberlândia, São José dos Campos
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
79 м²
купатила
Apastamento amplo
3 dorm sendo um suíte, (2 com armário embutido)
Piso madeira nos quartos o restante piso frio
Banheiro suíte com armário com es...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Дрвени под
Безбедност
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
8дана
Ажурирано:
8дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Uberlândia, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2